Finansowa.tv

Raport

Nowy rok to dla wielu z nas okres podsumowania minionych i planowania kolejnych miesięcy. Postanowienia noworoczne nie muszą się jednak ograniczać do zrzucenia zbędnych kilogramów czy rezygnacji ze słodyczy. Dla wszystkich rozważających rozpoczęcie przygody z inwestowaniem, XTB przygotowało wyjątkową promocję – darmową akcję na dobry początek.

Najnowsza oferta popularnego domu maklerskiego ma na celu promocję inwestowania na rynku akcyjnym wśród jak najliczniejszej grupy potencjalnych klientów. W tym celu XTB przyznaje całkowicie bezpłatnie jedną akcję o wartości nie wyższej niż 30 USD każdemu nowemu klientowi, który otworzy darmowe konto i zdeponuje środki w dowolnej wysokości. Otrzymując darmową akcję od XTB, klient automatycznie staje się jej właścicielem, co oznacza, że przysługuje mu zarówno prawo do dywidendy jak i zysku ze sprzedaży posiadanej akcji. 

To proste! Aby wziąć udział w promocji wystarczą trzy kroki:

  1. Załóż konto w XTB
  2. Wpłać depozyt w dowolnej wysokości
  3. Ciesz się z darmowej akcji na dobry początek

Promocja dotyczy wyłącznie osób fizycznych, które otworzą konto w XTB nie wcześniej niż przed godziną 9:00 czasu polskiego, 9 stycznia 2023 roku. 

Promocję “Darmowa akcja na dobry początek” wspierają ambasadorzy marki XTB – była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk oraz były mistrz wagi półciężkiej UFC, Jiří Procházka. Polska zawodniczka mieszanych sztuk walki przypominała już również polskim inwestorom, że inwestowanie w prawdziwe akcje i ETF w XTB odbywa się bez prowizji*.

ZDOBĄDŹ BEZPŁATNĄ AKCJĘ

Jednocześnie, minimalna wartość transakcji dla akcji notowanych na polskim, europejskich oraz amerykańskich parkietach wynosi zaledwie 10 PLN/EUR/USD. Dom maklerski XTB oferuje dostęp do przeszło 5500 instrumentów finansowych, w tym ponad 3000 prawdziwych akcji i funduszy ETF notowanych na 16 najpopularniejszych giełdach świata.

*Do miesięcznego obrotu 100 000 EUR. Transakcje powyżej tego limitu zostaną obciążone prowizją w wysokości 0,2% (min. 10 EUR).

Warunkiem założenia rachunku jest pozytywna ocena adekwatności usług, weryfikowana testem. Oferta specjalna ma na celu popularyzację inwestowania w instrumenty akcyjne i nie jest rekomendacją inwestycyjną zakupu konkretnych akcji.

Wesprzyj Finansowa.TV

Jeśli masz ochotę wesprzeć projekt Finansowa TV, załóż konto brokerskie/IKE/IKZE z mojego linku polecającego (wystarczy kliknąć w baner)! Możesz również polubić lub udostępnić materiał, bądź zasubskrybować kanał na YT. Bardzo dziękuję!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pocket
Share on reddit
Share on email

Dodaj komentarz

© Copyright Finansowa.TV 2021. All rights reserved