Finansowa.tv

Szukaj
Close this search box.

Raport

Nowy rok to dla wielu z nas okres podsumowania minionych i planowania kolejnych miesięcy. Postanowienia noworoczne nie muszą się jednak ograniczać do zrzucenia zbędnych kilogramów czy rezygnacji ze słodyczy. Dla wszystkich rozważających rozpoczęcie przygody z inwestowaniem, XTB przygotowało wyjątkową promocję – darmową akcję na dobry początek.

Najnowsza oferta popularnego domu maklerskiego ma na celu promocję inwestowania na rynku akcyjnym wśród jak najliczniejszej grupy potencjalnych klientów. W tym celu XTB przyznaje całkowicie bezpłatnie jedną akcję o wartości nie wyższej niż 30 USD każdemu nowemu klientowi, który otworzy darmowe konto i zdeponuje środki w dowolnej wysokości. Otrzymując darmową akcję od XTB, klient automatycznie staje się jej właścicielem, co oznacza, że przysługuje mu zarówno prawo do dywidendy jak i zysku ze sprzedaży posiadanej akcji. 

To proste! Aby wziąć udział w promocji wystarczą trzy kroki:

  1. Załóż konto w XTB
  2. Wpłać depozyt w dowolnej wysokości
  3. Ciesz się z darmowej akcji na dobry początek

Promocja dotyczy wyłącznie osób fizycznych, które otworzą konto w XTB nie wcześniej niż przed godziną 9:00 czasu polskiego, 9 stycznia 2023 roku. 

Promocję “Darmowa akcja na dobry początek” wspierają ambasadorzy marki XTB – była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk oraz były mistrz wagi półciężkiej UFC, Jiří Procházka. Polska zawodniczka mieszanych sztuk walki przypominała już również polskim inwestorom, że inwestowanie w prawdziwe akcje i ETF w XTB odbywa się bez prowizji*.

ZDOBĄDŹ BEZPŁATNĄ AKCJĘ

Jednocześnie, minimalna wartość transakcji dla akcji notowanych na polskim, europejskich oraz amerykańskich parkietach wynosi zaledwie 10 PLN/EUR/USD. Dom maklerski XTB oferuje dostęp do przeszło 5500 instrumentów finansowych, w tym ponad 3000 prawdziwych akcji i funduszy ETF notowanych na 16 najpopularniejszych giełdach świata.

*Do miesięcznego obrotu 100 000 EUR. Transakcje powyżej tego limitu zostaną obciążone prowizją w wysokości 0,2% (min. 10 EUR).

Warunkiem założenia rachunku jest pozytywna ocena adekwatności usług, weryfikowana testem. Oferta specjalna ma na celu popularyzację inwestowania w instrumenty akcyjne i nie jest rekomendacją inwestycyjną zakupu konkretnych akcji.

Wesprzyj Finansowa.TV

Jeśli masz ochotę wesprzeć projekt Finansowa TV, załóż konto brokerskie/IKE/IKZE z mojego linku polecającego (wystarczy kliknąć w baner)! Możesz również polubić lub udostępnić materiał, bądź zasubskrybować kanał na YT. Bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz

© Copyright Finansowa.TV 2021. All rights reserved