Finansowa.tv

Szukaj
Close this search box.

Podcast

Finansowe Opowieści

Słuchaj podcastu

Podcast Finansowe Opowieści skupia się na finansach osobistych, oszczędzaniu oraz inwestowaniu. Co tydzień opowiadam o tematach związanych z tymi zagadnieniami, koncentrując się tym, aby każdy słuchający wyciągnął dla siebie jak najwięcej wartości.

Podcast ukazuje się co środę rano w aplikacjach podcastowych. Najszybciej zawsze jest na Spreakerze, czyli odtwarzaczu poniżej, ale ukazuje się też na YouTube w każdy czwartek. Jeśli chcesz być na bieżąco i dostawać powiadomienia o nowych odcinkach, zasubskrybuj podcast w swojej aplikacji podcastowej!

Jeśli chciałbyś zaproponować mi jakiś temat, napisz mi go proszę mailowo na kontakt@finansowa.tv

Subskrybuj

Subskrybuj podcast w najlepszych aplikacjach podcastowych:

Będę wdzięczny Tobie za każdą ocenę w aplikacji, której używasz do słuchania podcastów. Każda ocena lub komentarz pozwolą mi być bardziej widocznym w top listach oraz wyciągać wnioski na temat tworzenia podcastu. Powstaje on dla Ciebie, więc masz realny wpływ na to, jakie kwestie będę poruszał podczas kolejnych odcinków.

W początkowych odcinkach „Finansowych Opowieści” będę poruszał tematy dotyczące początków w inwestowaniu, szczególnie skupiając się na kwestiach spółek dywidendowych, analizie fundamentalnej, analizie produktów inwestycyjnych, optymalizacji podatkowej, czy nawet wyborze konta. Później planuję rozważyć takie kwestie, jak budowa portfela dla konkretnych kwot inwestycji oraz cyklicznym inwestowaniu. Będę przeplatał podcasty pogadankami na tematy oszczędzania, czy filozofii FIRE.

W przyszłości planuję też zapraszać gości, mam już kilka osób, ekspertów w swoich dziedzinach, jednak do tego elementu potrzebuję ukończyć swoje studio, gdyż chciałbym, by jakość dostarczanych materiałów ciągle rosła. Wierzę, że będziesz śledzić podcast na bieżąco i docenisz moją pracę. Ja w zamian chcę Cię raczyć tylko wartościowymi treściami. Jeśli masz jakieś przemyślenia lub prośby, napisz do mnie.

Mój mail to niezmiennie: kontakt@finansowa.tv 

Oglądaj na You Tube

© Copyright Finansowa.TV 2021. All rights reserved